HomeCategory Njoftime

https://fshn.org.al/wp-content/uploads/2019/05/pharmaceuticals.png

Importation of Medical products and equipment Medicinal products and medical instruments (hereinafter referred to as “medicinal products, etc.”) brought into Korea by the athlete delegations, swimming federations, and any other event participants for such purposes as treatment of athletes, etc. are eligible for duty-free entry under the condition that the purpose of use is confirmed...

KAMPIONATI KOMBETAR TE RINJ & TE RRITUR 2019 PISHINA ” Te Stela”  TIRANE, 20-21 PRILL 2019 25 M PISHINE / E MBYLLUR STARTING LIST – dita e pare – paradite – 20/04/2019 STARTING LIST – dita e pare – pasdite – 20/04/2019 STARTING LIST – dita e dyte – paradite – 21/04/2019 STARTING LIST –...

https://fshn.org.al/wp-content/uploads/2019/01/2019-1280x640.jpg

Kampionati Kombetar i Femijeve (25m) PISHINA ” Te Stela” TIRANE, 16-17 MARS 2019 25 M PISHINE / E MBYLLUR STARTING LIST – dita e pare – paradite – 16/03/2019 STARTING LIST – dita e pare – pasdite – 16/03/2019 STARTING LIST – dita e dyte – paradite – 17/03/2019 STARTING LIST – dita e dyte...

Shpëtim Hoxha, trajneri i Tirana Delfina Sport, si specialist i njohur i sporteve të ujit dhe mbi të gjitha i notit, ka bërë parashikimet e tij në prag të kampionatit kombëtar të të rriturve dhe të rinjve, i cili do të zhvillohet sot e të dielën në pishinën e shkollës jo publike “Nobël”. Sipas tij dhe intervistët që ka dhënë ai për gazetën Telegraf, Teuta dhe Tirana për meshkuj, por dhe Te Stela e përsëri Tirana për femra do të jenë pretendentët për titull kampion. Madje ato që do të vendosin për pikëzimin e skuadrës kampione do të jenë stafetat, ndërsa Hoxha në intervistën e tij evidenton faktin se mungesa e Anxhela Kasharit do të jetë e dukshme.

DESHIRONI T'I BASHKOHENI FEDERATES?

FEDERATA E NOTIT

Ne jemi struktura më e lartë e organizimit të klubeve të
notit në Shqipëri.

REGJISTROHU TANI

Informohuni me lajmet tona me te fundit